Jdi na obsah Jdi na menu

FKD B - MILONICE 1:0 ( 0:0 )

branka :    Petr Sýkora

Brtníček D. - Jiříček, Polišenský, Zbořil V., Hynšt - Olejníček ( 46. Raška ), Hrubša, Böhm, Hudec ( 67. Otevřel ) - Trávníček ( 46. Sýkora), Slezák M.

V neděli 29.3.2009 v 10.15 zahájil tým FKD B jarní část mistrovské soutěže okresního přeboru IV. A třídy okresu vyškov zápasem s týmem Milonic. Na podzim jsme na hřišti soupeře prohráli 2 : 3, takže jsme měli co vracet. Trochu nám nepřálo počasí, protože v průběhu prvního poločasu začalo pršet, ale do soupeře jsme se pustili s vervou. Vytvořili jsme si územní převahu. Bohužel naše akce končily před pokutovým územím soupeře díky našim nepřesným přihrávkám. Snažili jsme se o kombinační hru, ale naše chyby při rozehrávce ve středu hřiště umožnily soupeři přejít do několika nebezpečných protiútoků. První půle skončila bezbrankovou remízou a na vyložené šance na tom byl lépe soupeř. Ve druhé půli se naše převaha ještě zvýraznila, přibylo i důraznější a přesnější zakončení. Několikrát se po našich střelách zachvěla branková konstrukce. Vytoužený gól vstřelil po pěkné kombinaci až v 82. minutě Petr Sýkora. Pak jsme si již pohlídali vítězství. Děkujeme také zhruba sedmdesátce diváků, kteří nás přišli i v tom nepříjemném počasí podpořit.