branky :

Štefan Hrubša  4, Michal Jelínek, vlastní

sestava :

Brtníček M. - Hynšt, Polišenský, Zbořil S., Jiříček ( 74. Otevřel ) - Böhm, Hrubša, Kroutilík, Raška - Jelínek M., Račanský ( 59. Sýkora ).

Kdo nepřijel v neděli odpoledne do Bohdalic na utkání Bohdalice C - FKD B, přišel o velkou fotbalovou přestřelku. Již v 11. min jsme neproměnili penaltu. V 16. min otevřeli skóre domácí po střele, kterou jsme si nešťastně tečovali do vlastní sítě. Ve 22. min po centru Oldy Böhma nekompromisní hlavou vyrovnal Štefan Hrubša. Ve 32. min nám po naší pravé straně utekl útočník domácích a ti se opět ujali vedení 2 : 1. Ve 35. min dokázal Štefan Hrubša, že trestňáky jsou jeho silnou zbraní a bylo srovnáno. Ve 38. min po autovém vhazování hlavičkou otočil skóre na 3 : 2 v náš prospěch Michal Jelínek. A v 39. min opět Štefan zvýšil na 4 : 2. Ve druhém poločasu pokračovala rychlá vyrovnaná hra. Více šancí v první i ve druhé půli jsme měli my, ale nedokázali jsme je využít. A soupeř to potrestal. V 66. min snížil na 4 : 3 a v 73. min dokonce vyrovnal na 4 : 4. Byl to pro nás šok, ale pustili jsme se do soupeře a výsledkem byl v 83. min pokutový kop po faulu na Davida Kroutilíka, který proměnil Štefan Hrubša a bylo 5 : 4 v náš prospěch. V 88. min vyslal Štefan krásný centr do pokutového území na Oldu Böhma. Ten se dostával do vyložené šance. Obránce, který se ho snažil bránit si vstřelil vlastní gól a uzavřel tak skóre zápasu Bohdalice C - FKD B na konečných 6 : 4 pro FKD B.