branky :

Miroslav Raška 2, Michal Jelínek 2, Petr Sýkora 2

sestava :

Brtníček M. - Jiříček, Hrubša, Polišenský, Olejníček ( 62. Jelínek M. ) - Raška, Fober, Zbořil Z., Hynšt -  Trávníček ( 22. Slezák M. ), Sýkora

Tak jsme ukončili sezónu 2008/2009. Vyrazili jsme na hřiště druhého celku v tabulce, kterým byl Pustiměř B. Očekávali jsme tuhý boj s kvalitním soupeřem. Bylo sice rozhodnuto, protože před utkáním jsme měli již šestibodový nádskok na čele tabulky, ale prestiž a soutěživost dělají své. Od začátku bylo vidět, že hrají vedoucí týmy tabulky, ale bylo jasné, kdo je lepší. Kromě dvoubrankového vedení po první půli díky brankám Mirka Rašky a Petra Sýkory jsme mohli litovat dalších čtyř nebo pěti nevyužitých vyložených příležitostí. Do druhé půle jsme šli s cílem v klidu dohrát utkání i soutěž, potvrdit vítězství a zahrát si fotbal. To se nám podařilo. Soupeř sice korigoval výsledek dvěma brankami, ale na našem vítězství po dvou gólech Michala Jelínka a jednom Petra Sýkory a Mirka Rašky jsme zvítězili 6 : 2. Teď již zbývá jen řádně oslavit postup a připravit se na novou sezónu. Děkujeme všem našim fanouškům a lidem, kteří nás podporovali a věříme, že nám zachovají svou přízeň i v další sezóně !!!