Brankovice : FKD      0 : 3       (0:1)

Branky : Slezák, Rogožan, Petlach

Žlutá karta : 73‘ Farkaš

Sestava: M.Brtníček – Farkaš,P.Jelínek,Gottvald,Forró-M.jelínek,Pytela,Kroutilík,Rogožan-Slezák, Petlach (87‘ O.Jelínek)

Nedostatek hráčů, odečtené body, to vše bylo v hlavách našich hráčů před zápasem. Tento se změnil v existenční, ale to jsme si nepřipouštěli. Začátek zápasu byl opatrný, ale my měli míč více na našich kopačkách. Ve 12‘ se v první příležitosti ocitl Petlach, ale roh Kroutilíka zakončil hodně nedůrazně. O 2 minuty později posadil míč na hlavu Gottvalda Kroutilík, ale ten z malého vápna přestřelil. V 17 minutě se ocitl osamocený hráč domácích před Brtníčkem, ale ten jeho střelu vyrazil. Tato šance domácích nás na dlouhé minuty paralyzovala. Ve 21 minutě, po hrubce naší obrany, se ocitl sám hráč domácích před Brtníčkem, ale minul. Ve 31 minutě maří Brtníčkem šanci domácích vyběhnutím za velké vápno. O minutu později se mění skóre. Oba naši útočníci atakují pomalou rozehrávku domácích. Slezák jim vypíchne míč, toho se zmocní Pytela, uvolní Petlacha, který ho sklepne na Slezáka a ten sám před brankářem posílá míč k tyči. Vedeme 1:0. O dvě minuty později domácí v jasné příležitosti minou naší branku a stejně si počíná Slezák, který vymotal dva hráče domácích. I přes vedení byla naše hra hodně nepřesná a tak v kabině došlo k přeskupení našich sil a změně herního systému. To na domácí platili. Do šancí se nedostávali. Naopak my byli hodně aktivní. I přes tuto skutečnost se skóre dlouho neměnilo. Až v 69 minutě našel Forró Rogožana . ten si vzal míč, udělal pár kroků k brance a z dobrých 25 metrů se přenádherně trefil pod břevno. Domácí šli hodně do kolen. V 82 minutě se ocitl v tutovce Slezák, ale nedal. O minutu později přišla nádherná akce, kdy Rogožan uvolnil, míčem za obranu, Petlacha a ten své sólo proměnil. O chvíli později předvedl krásný lob z 35 metrů Rogožan, ale brankář konečky prstů míč vyrazil. V 87 minutě se na hrací plochu dostal trenér žáku Olda Jelínek, ale jeho tři dotyky s míčem na skóre nic nezměnily.