FKD B - DRAŽOVICE 2:2 (1:2)

branky :  Olejníček, Böhm

Sestava

I. poločas : Brtníček D. - Raška, Jelínek O. ( 11. Slezák M. ), Polišenský, Hudec - Matula, Hrubša, Zbořil V., Böhm - Jelínek M., Olejníček

II. poločas : Brtníček D. - Matula, Slezák M., Polišenský, Hynšt - Otevřel, Hrubša, Zbořil V., Böhm - Jelínek M., Sýkora

Dne 15. 3. 2009 sehrálo FKD B druhé přátelské přípravné utkání s týmem Dražovice B. Hrálo se opět za mírně deštivého počasí na umělé trávě na stadionu
Sparta Brno. V první fázi utkání nás soupeř zaskočil důrazným napadáním naší rozehrávky. Dařilo se mu rozbíjet naši kombinační hru. Výsledkem byla vedoucí branka soupeře.
Postupně jsme hru vyrovnali, podařilo se několik akcí. Z jedné z nich jsme vyrovnali. Soupeř však ještě do poločasu opět vstřelil vedoucí branku.
Druhý poločas jsme zahájili tlakem. Soupeř měl problém dostat se na útočnou polovinu. Postupně začal díky naší dobré kombinační hře odpadat i fyzicky. Výsledkem bylo brzké vyrovnání výsledku.
Pak ovšem začal z naší strany karneval neproměněných šancí. Čtyřikrát jsme nastřelili tyč či břevno. Soupeř se téměř nedostal na naši polovinu. Hodně štěstí, ale i kvalit měl soupeřův gólman. Další branku jsme již nepřidali, takže utkání skončilo výsledkem 2 : 2.