sestava:
Brtníček M. - Kroutilík, Farkaš (15.Švanda), Slezák M., Sýkora
- Jelínek M., Zbořil V.(70.Jelínek O.), Pytela ( 45.Čtvrtníček ), Žalud - Zbořil Z., Slezák D.

branky : Švanda 2, Jelínek M., Pytela, Sýkora

Do utkání jsme vstoupili příliš laxně, a když ani obrana nestála na pevných základech, vedly Nezamyslice v 11. min. zápasu už 2:0. Budíček zazvonil v 20. min. po naší první vytvořené brankové příležitosti, kterou neproměnil Slezák D. Od této situace naše mužstvo začalo přebírat iniciativu a v 26. min. se gólově prosadil Jelínek M. První půle zápasu skončila 2:2, když v 35. min vyrovnával Pytela. Druhý poločas byl od začátku v naší režii a po několika neproměněných šancích se poprvé mezi střelce zapsal Švanda a dostal nás do vedení. V 70. min. přešel z obrany do útoku Sýkora a za pět minut zajistil dvoubrankového vedení, když postupoval sám na branku soupeře a prostřelil jinak výborného brankáře Nezamyslic. V závěru utkání nezužitkovala několik gólových příležitostí dvojice Zbořil Z., Čtvrtníček a soupeř nás potrestal třetím gólem v naší síti.  Brankově bohaté utkání završil druhým gólem pohotovou střelou z hranice  šestnáctky Švanda.

Hodnocení turnaje trenérem O.Jelínkem :Zimní turnaj v Morkovicích splnil část přípravného období a celkové vítězství je bonus navíc. Těší to hlavně z důvodu obsazení turnaje kvalitními soupeři, a že nám prověřil i širší kádr mužstva.

Tento výsledek nám zajistil celkové vítězství v turnaji, který jsme absolvovali bez porážky.