VII. kolo FKD - Bohdalice C 6:2

FKD – SOKOL BOHDALICE „C“

6 : 2  /2 : 1/

Předpokládalo se, že „C“ mužstvo soupeře bude až příliš snadným soustem pro domácí, avšak výsledkově se utkání vylepšilo až ve druhém poločase.

Domácí začali utkání ve velkém stylu, technicky i fyzicky přehrávali soupeře, který jen v prvním poločasu se musel bránit 12ti rohovým kopům. Zcela ojedinělý útok soupeře však přinesl radost hostům, kterým se podařilo vsítit k překvapení domácích první gól. Takže výsledek 0:1 vyburcoval domácí hráče ještě k větší aktivitě, zatímco soupeř „zalezl“ všemi svými hráči na svou polovinu hřiště. Podařilo se však zvrátit nepříznivý výsledek zásluhou branek Böhma a Zbořila na 2:1.

Ve druhém poločasu aktivita domácích ještě vzrostla, dalších pět rohových kopů a čtyři branky v soupeřově síti znamenaly jakž takž výkonnostní rozdíl. V závěru, kdy domácí vší snahou chtěli ještě zlepšit i tak dobrý výsledek, pět z ojedinělého útoku soupeř korigoval celkový stan na přijatelných 6:2.

Branky vstřelili:    2 x Böhm