2 : 8 ( 0 : 5 )

FOTKY Z UTKÁNÍ

Sestava:  Brtníček- Jelínek M., Slezák D., Farkaš, Lecián – Böhm (73. Dvořák ), Pytela, Švanda, Slezák M.- Rogožan, Zbořil

Branky:  Böhm 3,Rogožan , Slezák M., Švanda, Zbořil, Pytela

Počtvrté v řadě jsme hráli na soupeřově hřišti, tentokrát v M. Málkovicích.  I když se do sestavy vrátili  D. Slezák a Z.Zbořil. , tak  i nadále je naše soupiska značně okleštěná a  měli jsme pouze jednoho hráče na střídání.  I přesto jsme předvedli, zejména v prvním poločase, solidní výkon. A protože i soupeř chtěl hrát fotbal, tak se bylo na co dívat. Jako první se do vyložené šance dostali domácí, ale D. Brtníček střelu vyrazil. Platilo nedáš - dostaneš, a v 15. min skóroval jako první O. Böhm. Ve 24. min zakončoval po akci Böhma M. Slezák a v minutě 31. střelou z 20m upravil na 3:0 Švanda.  Ještě do přestávky zvyšoval po nahrávce M. Slezáka Pytela (40.)  a  poločasové skóre stanovil z pokutového kopu Rogožan (43.).

Po změně stran šla úroveň hry trošku dolů. Po gólu Böhma (60.), jsme domácím umožnili vstřelit dvě branky a upravit stav na 6:2.

V minutě 73. zkompletoval Böhm hattrick a na konečných 8:2 dával Zbořil .