Vícemilice : FKD      3 : 1    (1:1)

Branku dal Ambroz

Žlutá karta : Gottvald

Sestava : Hrušák – Jelínek (83´Chubirka), Měřínský, Gottvald,Ignačák-Petřek (46´Strnad),Janovský (62´Forró),Kroutilík,Kučera (46Ĺukeštík)-Ambroz,Kábele

Do městské části Bučovic jsme jeli prolomit sérii čtyř zápasů bez vítězství. Věděli jsme, že to nebude lehké, neboť domácí notně posílili a zvláště jméno Milan Pacanda vyvolávalo respekt. My však začali velice dobře. Již ve 2 minutě centruje Kučera do vápna, kde nabíhající Kabele špatně trefil míč. V 10 minutě vytahuje první zákrok brankář Hrušák. Od tohoto okamžiku jsou domácí nebezpečnější. Jejich jednoduchá hra založená na nakopávaných balónech směrem dopředu nám činila veliké problémy. Velice často se osamocení hráči Vícemilic ocitali v blízkosti našeho vápna, ale jejich koncovka nebyla dobrá. Ve 22 minutě však mohli jít do vedení, kdy po pěkné souhře střílí osamocený hráč domácích z hranice penalty a jen reflexivní zákrok Hrušáka mu zabránil skórovat. Ve 27 minutě jsme šli do vedení, když Kabele získal na soupeřově polovině míč a vyslal do sóla Ambroze, který se pěkně trefil k tyči. Byla to první pohledná akce, kterou jsme předvedli. Ovšem za 2 minuty bylo srovnáno. Tentokráte se v sólu ocitl Pacanda, který však trefil tyč, ale následně míč dorazil do branky. Do konce poločasu jsme již žádnou velkou šanci nezaznamenali ani na jedné polovině. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny v sestavě a jakoby nastoupilo úplně jiné mužstvo. Domácí začínáme viditelně přehrávat a ti nevědí kam dříve skočit. Naše převaha byla korunována trestným kopem v 55 minutě. Míč si postavil Lukeštík a poslal ho nad zdí. Domácí brankář míč vyrazil na tyč a od ní ho do branky dopravil Kabele. Ovšem pomezní sudí signalizoval ofsajd. Dle jeho sdělení 5 metrový, ovšem to by Kabele musel stát při kopu Lukeštíka na malém vápně, což nebylo. Rozhodčí nán neuznal zcela regulérní branku!  V 58 minutě nebezpečně centruje Strnad, ale domácí brankář je na místě. Naše převaha je zřetelná. V 65 minutě běží na brankáře domácích duo Kabele, Ambroz. Před hranicí velkého vápna se však Kabele nepochopitelně zastaví, pouští míč od nohy a ten doputuje k brankáři, který ho v poklidu bere do rukou. Neuvěřitelná situace! Po zápase se dozvídáme, že Petr slyšel hvizd sudího, který ovšem nepřišel. Sami jsme se připravili o branku. V 68 minutě sklepává míč Ignačák na Strnada, ale jeho střelu z velkého vápna do šibenice, vyráží brankář domácích. O minutu později přichází dlouhý aut domácích, který nedůrazně odhlavičkujeme k Sečkovi a ten ho posílá pod břevno. Domácí z ničeho upletli branku. Poté přichází známý Drnovický obrázek. Hráči jen stěží v sobě hledají motivaci a přenechávají iniciativu domácím. V 71 a 77 minutě zasahuje dvakráte Hrušák po střelách zpoza velkého. O chvíli později pouští sudí do sóla Pacandu, který je v jasném ofsajdu, ale ten naštěstí trefuje jen tyč. V 87 minutě si tentýž hráč sklepl míč rukou, předložil nahrávku Novotnému, který vymotal naší obranu, a bylo to 3:1. Co dodat? Tentokráte nám k prohře hodně pomohli muži v černém, kteří jediné, co věděli, bylo to, že jsou ve Vícemilicích. Studií pravidel však moc času nestrávili. Samozřejmě nemůžeme opomenout ani naší střeleckou nemohoucnost. Domácích k výhře gratulujeme.