Sestava: Novák – Suchán,Kostelka,Machálek,Nohel -Pospíšil,Ševčík,Handl,Chytil-

-  Bastl,Dvořák

Branky:  inkas. 42´,47´,51´,56´,89´

Střídali: 40´ Kosík (Handl),56´ Polišenský(Suchán)

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Brna,kde nám soupeřem byli Šlapanice,které byli v tabulce  dva body za námi.

V I.půli  jsme byli lepším týmem.Z naší strany to byl festival neproměněných šancí.Bylo až neuvěřitelné,co vše se dá zahodit.Místo jasného vedení jsme ješte před koncem poločasu inkasovali.Ve 40´musel pro zranění střídat Handl.Ve 42´ po brejku na naší levé straně(ofsajd?) trefili  domácí tyč a odražený míč si Suchán srazil do brány -1:0.

II.půle to byla jedna velká pohroma.Ve 47´roh Šlapanic,neobsazený hráč na penaltě – 2:0.

V 51´míč za obranu,samostatný únik – 3:0.V 56´chyba golmana,který nevyběhl,dlouhý míč doběhl domácí útočník -4:0.Navíc srážka Nováka a Suchána,po které se 20 min nehrálo.Brankáře Nováka odvezla rychlovka a Suchán musel střídat.Do branky se postavil Bastl a utkání jsme dohrávali v deseti.V konci utkání jsme inkasovali ještě jednou – 5:0!!!

Trenér: bylo to utkání dvou naprosto rozdílných poločasů. O výsledku rozhodlo proměňování šancí a úvod 2.poločasu,kdy jsme během deseti minut inkasovali tři branky.