Radslavice - FKD A 1:0

Radslavice : FKD     1 : 0    (0:0)

Sestava : Hrušák – Gottvald (50´Matoušek),P.Jelínek,Ignačák,Forró – Janovský (52´Kučera),Kroutilík,Ambroz,Chubirka – Kábele,Strnad

V Radslavicích jsme prospali úvod. Domácí byli aktivnější. Bojovali a jednoduchými nakopávanými míči nám působili veliké problémy. Ve 2 a 6 minutě hasil hrozící nebezpečí brankář Hrušák. I poté jsme byli hodně nepřesní a nedůrazní. Každý domácí výpad znamenal veliké nebezpečí pro naši branku. Našim velikým štěstím byla nepřesná koncovka domácích. My se k první vážnější akci dostali až ve 33 minutě, kdy po přihrávce Dana Forró střílel nebezpečně Kabele. I přes matný výkon jsme mohli jít do vedení. Po rychlé akci trefil ve 40 minutě břevno Strnad. Ve 45 minutě běžel Janovský sám na bránu, ale jeho slabá střela s rychlostí přecházející důchodkyně přes silnici, nemohla brankáře Kučeru ohrozit. V úvodu druhé části hry jsme měli v rychlém sledu tři šance. Ve 46 minutě se sám na hranici velkého vápna ocitl Ambroz, ale zakončil do středu brány, kde byl připravený Kučera. V 53 minutě měl na kopačce gól Kabele, ale opět nic. V 53 minutě našel Kabele Kučeru, který byl v malém vápně sám před Kučerou, ale míč do něj trefil. V druhé části byla naše hra o poznání kvalitnější. Domácí už tak nebezpeční nebyli a hrozili převážně ze standardek. Jednu z nich dokázali využít. V 80 minutě zahrávali roh, a když tečovaný míč směřoval mimo naši branku, tak ho zachytil Matoušek a ve snaze zabránit rohu je poslal na volného hráče domácích, který namířil na naší branku a po dvojité teči míč skončil v síti. V 86 minutě mohl srovnat Ambroz, ale sám na velkém mířil vedle. V 90 minutě jsme zahrávali trestný kop z hranice velkého vápna, ale Ambroz branku netrefil.