MS BRNO - FKD dorost

Moravská Slavia – FKD  5 : 1 (5:0)
sestava: Novák – Šmerda, Rozehnal, Černý, Kostelka – Raška, Vondřich, Handl, Knotek – Jünger, Pospíšil
branka: 47. Raška (pk)
Premiérové utkání jarní části soutěže nelze hodnotit jako vydařené. Z různých i těžko pochopitelných důvodů odjíždíme do Brna s 11 hráči a jak už to bývá v těchto případech pravidlem, hned v 2. minutě zápasu se zranil Lukáš Šmerda a celý zápas hrajeme v 10. Od úvodu  se bráníme  lepšímu soupeři a zahazujeme dvě  příležitosti ke vstřelení gólu. Zlom nastal ve 14. min., kdy zahráváme útočnou standardní situaci tak, že dostáváme z protiútoku branku. Bohužel jsme si vzali vzor z večerního  kvalifikačního zápasu naší reprezentace s Lotyšskem. Tato situace nás srazila na kolena a vytváříme dále spoustu individuálních chyb s důsledkem 0 : 5 do poločasu. Druhou půli nás na tribuně povzbuzoval s nahozeným ramenem vrátivší se Lukáš z nemocnice a jako by byl na hřišti. Soupeř sice ubral na výkonu, ale naše bojovnost zabrzdila brankovou produktivitu soupeře a druhý poločas dokonce vyhráváme 1:0 .