Malá Haná Knínice – FKD dorost 2 : 4 (2:4)

Sestava: Novák-Chytil,Kostelka,Machálek,Suchán-Pospíšil,Ševčík
                              -Černý,Adler,Dvořák-Handl

Branky: inkas. 6´a 39´ - 5´a 36´ Handl,7´(pen.) a 14´ Adler

Střídali:46´Ondráš(Chytil),58´Bastl(Pospíšil),66´Nohel(Dvořák),
               71´Vykoukal(Černý),87´Vláčilík(Ševčík)r

K poslednímu venkovnímu MU jsme zavítali do Knínic.Opět to bylo pro nás důležité utkání,soupeř měl v tabulce stejný bodový zisk.
       V prvních 15-ti minutách byly k vidění 4 branky.Hned ve 2´postupoval Adler sám na golmana domácích,ale vyloženou šanci neproměnil.V 5´se do stejné situace dostal Handl po přihrávce Pospíšila a ten se nemýlil-0:1.Z vedení jsme se radovali pouze minutu.Dlouhý míč do našeho pokut.území jsme nechali propadnout a domácí hlavou vyrovnali-1:1.V 7´byl v pokut.území faulován Dvořák a nařízenou penaltu proměnil Adler-1:2.Za dvě minuty mohlo být vyrovnáno,ale naštěstí ve vyložené šanci střela domácích těsně minula naši pravou tyč.Ve 14´jsme se dostali do dvoubrankového vedení.Handl krásnou přihrávkou šajtlí za obranu vyslal Adlera a ten se nemýlil -1:3.Ve 24´ při šanci domácích nás podržel golman Novák.Ve 36´Pospíšil uvolnil na naší pravé straně Handla a ten střelou na první tyč prostřelil golmana – 1:4.Ve 39´zahrávali domácí roh.Míč na zadní tyč,prohraný hlavičkový souboj Pospíšila a Knínice snížili – 2:4.Ve 42´ nás opět podržel golman Novák.Ve 43´jsme mohli přidat další branku.Po chybě stopera domácích se dostal do šance Handl,ale golmana neprostřelil.
    Ve II.půli branka nepadla.Nejvíce byl k vidění pomezní domácích,takže většina našich útoků končila praporkem nahoře.Přesto si oba týmy vytvořili několik šancí,které zůstaly nevyužity.Ve 47´ byl při průniku do velkého vápna faulován Handl, ale po nechané výhodě nedůrazně zakončil.V 59´ přihrávka Suchána na Adlera, ale jeho střela skončila těsně vedle.V 61´ po standardce soupeře Novák nebezpečnou střelu vyrazil.V 70´ po individuálním průniku Handlovu střelu domácí brankář taktéž vyrazil.V 80´ Adler pronikl po levé straně, ale centr nenašel nabíhající spoluhráče.

Trenér: Myslím si,že jsme v utkání byli lepším týmem,hlavně v 1.půli jsme si vytvořili více vyložených šancí.Na úzkém hřišti soupeř zlobil hlavně z                   nakopávaných míčů do šestnáctky,kde jsme nedůrazní a zbytečně inkasujeme.