Jdi na obsah Jdi na menu

FKD dorost - TIŠNOV

FKD dorost – AFK Tišnov 6 : 4 (2:3)

Branky:23´Handl,36´a 52´Dvořák,70´Adler,74´Ševčík,86´Vláčilík - inkas.25´,38´,42´,63´

Sestava: Novák-Ondráš,Kostelka,Machálek,Nohel

- Vykoukal,Pospíšil,Ševčík,Dvořák

- Handl,Bastl

Střídali: 64´Adler(Dvořák),81´Vláčilík(Ševčík)

Až v šestém utkání jsme se konečně dočkali vítězství.

Úvod patřil hostujícím hráčům,kteří si vytvořili několik šancí,ale buď je zahodili nebo nás podržel golman Novák.

Ve 22´jsme se dostali také my do zakončení,ale Dvořák hlavou těsně minul branku.O minutu později Handl po úniku a střelou po zemi otevřel skóre-1:0.Dlouho jsme se ovšem neradovali.Ve 25´po našem výkopu a prohráném souboji Tišnov vyrovnal-1:1.Další šanci hostů ve 31´ vyrazil Novák na roh.Ve 35´zahazuje příležitost Handl.Ve 36´se ujímáme vedení.Centr Bastla zakončuje Dvořák hlavou-2:1.Opět jen chvilková radost z vedení.Po rohu inkasujeme hlavou-2:2.

Těsně před koncem poločasu na každé straně jedna šance.Handl neproměňuje,hosté ano-2:3.

Ve II.půli opět padaly branky.V 53´po centru Pospíšila vyrovnává Dvořák-3:3.V 62´ po naší ztrátě míče předvedli hosté rychlý protiútok,ktrerý po ukázkové kombinaci končí gólem-3:4.

Do hry jsme poslali Adlera a ten v 70´po úniku vyrovnává – 4:4.V 74´se ujímáme vedení.Ševčíkova standardka z velké vzdálenosti končí v síti- 5:4.V 86´zvyšuje Vláčilík po přihrávce Adlera na konečných – 6:4.

Trenér: v utkání bohatém na góly jsme byli šťastnějším týmem.Opět nám chybělo několik hráčů.

V úvodu zápasu jsme přežili několik šancí Tišnova.Poté se hra vyrovnala a ve 2.půli jsme  byli střelecky produktivní a otočili jsme výsledek.Ovšem v obranné fázi jsme se dnes dopustili hodně chyb.