Sestava: Novák – Suchán,Kostelka,Vlček,Nohel-
                            - Chytil,Machálek,Handl,Ševčík-
                            -  Bastl,Dvořák

Branky:  17´Kostelka – inkas. 20´,29´,71´

Střídali: 61´ Ondráš(Ševčík),81´ Polišenský(Bastl),
               87´ Vláčilík(Dvořák)

Ani ve druhém utkání jarní části krajské soutěže jsme nebodovali,soupeřem nám byl druhý tým tabulky Ráječko.
    Opět nám vyšel úvod zápasu.V 17´jsme zahrávali rohový kop Ševčíkem, na který si vyskočil nejvýše Kostelka a vstřelil hlavou první branku – 1:0.Bohužel tak jako v Hošticích jsme se dlouho z vedení neradovali.O tři minuty později zahrávali hosté SS z poloviny hřiště, zbytečně hluboko zasunutá obrana, propadnutý míč a chyba golmana – 1:1.Ve 28´dlouhý míč Kostelky na Dvořáka,který krásně našel na malém vápně Bastla,ale ten trestuhodně přestřelil. Hned se potvrdilo pravidlo
„nedáš-dostaneš“.O minutu později tvrdou střelu neudržel golman a hostující útočník,za dozoru naší obrany, dorazil míč do branky – 1:2.Ve 38´ dvakrát zakončoval Kostelka po kopu z rohu.
   Ve druhé půli jsme si nevytvořili žádnou vyloženou šanci.Naopak hosté

v 71´ využili další naší chybu.Vlček ztratil ve středu hřiště míč a z rychlého protiútoku jsme inkasovali potřetí – 1:3.
V závěru jsme se na víc nezmohli a  hosté z Ráječka si odvezli všechny body.

Trenér: ikdyž herní projev byl lepší než v Hošticích,na body to nestačilo.Pokud se nevyvarujeme  hrubých chyb a neproměníme ani ty nejvyloženější šance, nemůžeme vyhrát.