FKD : Křižanovice    2 : 2    (2:0)

Branky : Kabele, Kroutilík
Žluté karty : Chubirka, Gottvald

Sestava : Hrušák – Ignačák,Měřínský,Gottvald,Chubirka – Petřek,Ambroz,Kroutilík,Zbořil,Kučera – Zbořil (46´Lukeštík), Kabele

Před tímto zápasem jsme 298 minut nevstřelili braku. Naposledy jsme se radovali, před více než měsícem, v Němčanech. S Křižanovicemi jsme chtěli tento vývoj změnit. Do sestavy jsme i za tímto účelem vsadili Zbyňka Zbořila, jehož zkušenosti měli pomoci toto prokletí zlomit. Již ve 4 minutě dostal nahrávku do běhu Kabele, pronikl do pokutového území a z mírného úhlu vystřelil k protilehlé tyči, ale skvělý brankář hostů míč vyrazil. V 7 minutě však ztratil Kroutilík míč na půlící čáře a přečíslení hosté zakončili nepřesnou koncovkou. V 10 minutě hlavičkuje ve vápně Kroutilík, ale jen do rukou brankáře hostů. V 16 minutě prolamujeme prokletí. Kučera posílá centr do vápna, kde ho tečuje Kabele a jdeme do vedení 1:0. Ve 20 minutě může být srovnáno, ale obrovskou šanci hostů vytahuje na roh Hrušák. Ještě ve dvou případech se hosté ocitnou ve velké šanci, ale vždy míří mimo tyče. My hrozíme ze stran a několik centrů nedokážeme usměrnit do brány. Ve 38 minutě se vřítil do vápna Ambroz, ale brankář hostů svým výběhem míč vyráží na roh. Ten rozehrajeme velice rychle a Ambroz našel hlavu Kroutilíka a ten rozvlnil síť podruhé, stav 2:0. Úvod druhé půle je hektický z obou stran. Ovšem v 55 minutě zamotá hostující obranu Kabele a předloží zpětnou nahrávku Lukeštíkovi, který z hranice penalty střílí vedle. V 58 minutě kontrují hosté a ve velké příležitostí míjí také naši bránu. V 63 minutě se řítí sám na brankáře Klimčíka, Petřek, ale strážce hostující svatyně předvádí skvělý zákrok. V 71 minutě je osamocen ve vápně Kabele, ale Klimčík zasáhl opět skvěle. V 73 minutě se řítí sám na brankáře hostů Lukeštík, ale i on ztroskotal na jeho rukavicích. Hosté zcela vypadávají z tempa a jediný jejich hráč, který je v obraze je brankář Klimčík. Právě on v 75 minutě chytá třetí naše sólo. Tentokráte na něm ztroskotal Kabele. Po parádním představení Klimčíka nečekaně udeří na naší straně. Z ojedinělé akce hosté korigují, když do branky doputuje tečovaná střela Ondráčka z hranice velkého vápna v 77 minutě. O tři minuty později zatáhne míč do vápna Navrátil, jehož střelu Hrušák vyráží, ale na následnou dorážku Ondráčka je krátký, stav 2:2. V posledních deseti minutách se nic zajímavého nestalo. Jak zhodnotit tento zápas?  Konečně jsme se trefili, měli šancí na dva zápasy, ale souboj s Klimčíkem jsme nevyhráli.