FKD - Dědice

FKD: Dědice    0 : 3    (0:0)

Sestava : Hrušák – Chubirka,Měřínský,Ignačák,Gottvald – Janovský (46´P.Jelínek),Ambroz (46´Lukeštík),Kroutilík,Petřek – Strnad (80´Klimek),Kabele
Žlutá karta : Chubirka, Jelínek
    Do Drnovic přicestoval lídr soutěže, který se pyšnil sérií pěti vítězství v řadě, v nichž inkasoval pouze jednou. My však začali nebojácně. Měli jsme míč více na našich nohou a hrálo se převážně na půlce Dědic. Ty hrozily hlavně z rychlých protiútoků. Již ve 3 minutě vystřelil Chubirka a i když střela nebyla příliš prudká, tak jí Novotný vyrazil s námahou na roh. I nadále jsme byli aktivní a měli náznak několika slibných šancí, které jsme však řešili zbrkle anebo nepřesně, takže Dědice neměly žádné problémy. Za povšimnutí stála kolmice Ambroza na Kábeleho, který zakončil nepřesně. Ve 23 minutě jsme již pomalu zvedali ruce. Kabele přetáhl centr na zadní tyč, kde byl osamocený Janovský, jenomže na míč nedosáhl. Ve 37 minutě poslal centr Strnad na nabíhajícího Kroutilíka a ten zcela osamocen hlavou minul branku hostů. Dědice měly také náznak několika šancí, ale nic nebezpečného. Ve 44 minutě zatáhl Ambroz míč do vápna a tam byl faulován. Penaltu zahrával Kabele a Novotný vystřehl směr a penaltu vyrazil. Tento moment jakoby předznamenal další vývoj. Dvě nucená střídání jsme museli udělat o poločase. V úvodu druhé části jsme dvakráte nebezpečně ohrozili branku. Zvláště střela Lukeštíka již směřovala do branky, ale trefila dobře postaveného hráče hostů. V 61 minutě padla první branka zápasu. Doslova z ničeho. Hostující Lukášek centroval před bránu a k překvapení všech zapadl míč za zadní tyč. Tato branka ukončila veškerou naší aktivitu. Zcela jsme vyklidili pozice a tak nebylo divu, že Dědice pojistili vedení po překrásné akci bratří Höferů. V 69 minutě to bylo 0:2. V 73 minutě se prosadil přes střed hřiště Ignačák a dostal se i za obranu hostů a sám před Novotným minul branku z 9 metrů. V 76 minutě pískl sudí penaltu i proti nám. Jenáček s ní naložil lépe než Kabele a zatloukl poslední hřebíček do naší rakve. Po vstřelené brance jsme zápas absolutně nezvládli a vítězství Dědic mohlo být ještě větší.