Sestava: Novák – Chytil,Kostelka,Vlček,Ondráš-

- Černý,Machálek,Handl,Ševčík-

-  Bastl,Dvořák

Branky:  11´ a 32´Kostelka,54´Černý

Střídali: 59´ Nohel(Bastl)

K dalšímu utkání jsme zavítali do nedalekých Dědic.Měli jsme co oplácet,protože na podzim jsme prohráli 3:0.

Do první šance se dostali domácí ve 3´po SS,ale naštěstí střela hlavou skončila nad bránou golmana Nováka.V 9´ Ševčík přihrál Handlovi,jeho střela z hranice vápna mířila  nad.

V 11´se měnilo skóre.Ševčík zahrával trestný kop a Kostelka usměrnil nohou míč do domácí sítě -0:1.V 15´  Vlček využil svoji rychlost,utekl obraně domácích,ale po kličce golmanovi nestihl zakončit,v poslední chvíli mu obránce ukopl míč na roh.Ve 26´po závaru u naší branky Kostelka odkopl míč do bezpečí.Ve 29´po nedorozumění středních obránců Vlček na poslední chvíli vypíchl skluzem míč útočníkovi Dědic.Ve 32´jsme opět zahrávali trestný kop a Kostelka za přispění domácího hráče vstřelil druhou branku-0:2.Poslední šanci 1.půle ve 43´měli Dědice,ale Novák byl na místě.

Ve 2.půli ve 49´ po rychlém brejku zakončovali domácí  naštěstí vedle brány.V 54´ jsme předvedli pěknou akci.Z pravé strany si naběhl na přihrávku od Dvořáka Černý a střelou po zemi na zadní tyč z hranice šestnáctky přidal třetí branku-0:3..Za tohoto stavu jsme mohli hrát více v klidu,ale bohužel převládala nepřesnost ve hře,neudrželi jsme míč v kombinaci.Ve zbytku utkání si ani jeden tým nevytvořil vyloženou šanci.

Trenér: až ve třetím utkání jsme se konečně dočkali vítězství.Dobře jsme zvládli standarní situace, po kterých jsme vstřelili dvě branky a třetí padla po pěkné kombinaci.Ovšem po tomto gólu toho k vidění moc nebylo.Se zraněním dohrával Handl a Vlček.Dnes si kluci vítězství  zasloužili,hlavně za 1.poločas.Po delší době jsme udrželi čisté konto.