Branky: inkas,. 34´ pen.,87´- 28´a 29´Adler,50´Pospíšil,84´Handl pen.
Sestava: Machálek-Ondráš,Vlček,Kostelka,Suchán
- Pospíšil,Ševčík-Černý,Handl,Vykoukal-Adler
Střídali: 46´Bastl(Adler),56´Chytil(Vykoukal),65´Nohel(Ondráš),
78´Dvořák(Ševčík),86´Vláčilík(Suchán)
5 min. – po přihrávce od Handla byl v dobré pozici Adler, ale jeho střelu vyrazil brankař na                           roh
10 min. – po rohu domácích zachraňoval Machálek na 2x
15 min. – Handl ve výhodné střelecké pozici ještě nahrával Pospíšilovi, ale jeho střela  brankou neskončila
25 min. – Adler postupoval na branku soupeře sám z levé strany, ale střela neměla razanci
29. min. – Adler uvolnil uličkou Pospíšila, jeho střelu brankař vyrazil, ale Adler byl na správném místě a míč po jeho dorážce končí v síti.

31. min. – chybu v rozehrávce soupeře potrestal Adler a vedeme 2 : 0

34. min. – hráč soupeře individuálně obchází před šestnáctkou Handla i Ševčíka. Zastavil ho až Ondráš,  jenže faulem a uvnitř pokutového území. Domácí snižují z PK na 1 : 2

49. min. – Handl střílí za šestnáctkou, domácí brankař neudržel míč a Pospíšil pohotově doráží, 1 : 3

55. min. – Domácí ve slibné příležitosti nezakončili.

83. min. – Po faulu na Chytila kopeme PK a Handl zvyšuje na 1 : 4

86. min. – Naše záložní řada více myslela na útočení a toho využil soupeř ke vstřelení druhé branky.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trenér Matula: cílem v tomto utkání bylo získat 3 body a to se podařilo. Opět jsme se trápili v koncovce. Domácí zlobili hlavně v 1.půli, my jsme byli lepší ve 2.poločasu, kdy jsme se konečně pokoušeli o kombinační hru.