Bohdalice A - FKD A 3:3

branky: 44.Pacejka z pen., 71.Neděla, 85.Jašíček M. - 10.Ambroz, 39.Kábele, 92.Jelínek M.
Sestava: Hrušák - Vondřich, Gottvald, Jelínek P., Ignačák - Kroutilík (66.Polášek), Forró - Kábele, Němec, Lukeštík (83.Jelínek M.) - Ambroz (61.Rozehnal)
Zbyněk Zbořil, trenér FKD: "Na 1.kolo jsme nemohli mít asi těžší los. Bohdalice posílené o Pánka s Kolečkářem, na malém hřišti při jejich výškové převaze. Eliminovali jsme Pánka ve středu zálohy, domácí jsme donutili vysokým presinkem k nakopávaným míčům, ale i tak jsme měli snad 30-40 vysokých míčů ve vlastním vápně. Buď po standartkách nebo z dlouhých autů. To se prostě ubránit bez chyby nedá a také jsme z těchto situací nakonec inkasovali. Těší mě ale, že kluci soupeře nepustili ze hry do jediné šance. Naopak my jsme měli vstup do utkání výborný, dařilo se nám soupeře nutit k chybám a jednu jsme využili hned v 10.minutě Ambrozem. V první půli jsme byli lepší, přímočařejší a dostali se do vedení 2:0, když po přihrávce Lukeštíka skóroval Kábele. Komplikací bylo snížení do šatny z penalty po faulu při obranném rohu. Ve druhé půli jsme museli vynuceně střídat kapitána Kroutilíka a důležitý moment přinesla 70.minuta. Vyloženou šanci jsme neproměnili Vondřichem a o minutu později inkasovali z rohu na 2:2. Tady se asi lámal chleba. Kdyby jsme odskočili na 1:3, tak by se nám to asi podařilo dotáhnout do konce. Tak přišlo vyrovnání a další dlouhé nákopy v našem vápně. Chvíli před koncem jsme dostali po dalším rohu na 3:2 pro domácí, ale snažil jsem se přesvědčit borce, že si nezaslouží prohrát a za tu vůli a chuť bojovat o výsledek až do konce se jim nakonec podařilo vyrovnat Michalem Jelínkem v nastaveném čase. Podle mě pro diváky velmi zajímavý zápas a klukům není co vytknout. Tak by mělo vypadat nasazení v zápase, disciplína a chuť bojovat až do konce."