Jdi na obsah Jdi na menu

FKD B - M. MÁLKOVICE  4 : 1  ( 3 : 1 ).

branky:   Michal Slezák, Zbyněk Zbořil, Michal Jelínek, Dušan Švanda

sestava: Brtníček M. - Jiříček, Zbořil V., Polišenský, Jelínek O ( 53. Raška ) - Böhm, Švanda, Hrubša, Jelínek M. - Zbořil Z., Slezák M. ( 71. Olejníček ).

V neděli 15.8. zahájilo naše FKD B svou druhou sezónu v OP III. třídy mistrovským utkáním na domácím hřišti proti soupeři z Moravských Málkovic. V naší sestavě oproti předchozí sezóně došlo k malým změnám. Nejvýraznější posilou pro tým je určitě Dušan Švanda ve střední záloze. Za zraněného Dana Brtníčka zaskočil v brance Marian, takže bratrská výpomoc. Zpočátku byl náš výkon rozpačitý. V 7. min nastřelil Zbyňa Zbořil břevno. Pak soupeř využil našeho váhání a po rychlém protiútoku v 13. min vstřelil vedoucí branku. Pak jsme se probudili a začali jsme hrát náš typický kombinační fotbálek. Postupně se to začalo projevovat i na skóre zápasu. Po brankách Michala Slezáka v 23. min, Zbyně Zbořila ve 25. min a Michala Slezáka ve 31. min jsme skóre i vývoj zápasu jednoznačně otočili. Poločas skončil 3 : 1. Do druhé půle jsme nastoupili beze změn v sestavě. Náš výkon šel zpočátku dolů, ale soupeře jsme k ničemu vážnému nepustili. Neproměnili jsme několik šancí. V 80. min zvýšil na konečných 4 : 1 Dušan Švanda po pěkné fotbalové akci.